מדיה - aka

כתבות

וידאו

יעלה בקרוב

בניין הטלוויזיה ברוממה ירושלים נהרס לטובת פרויקט מחיר למשתכן

גלובס

|

22.06.2021

הבוקר (ג') החלה הריסתו של הבניין ההיסטורי של הטלוויזיה הישראלית ברחוב תורה מציון בשכונת רוממה בירושלים. הבניין היה מוכר מאד לכל אזרחי ישראל בימים שבהם היה רק ערוץ טלוויזיה אחד, עד 1986.

סופו של מוסד: בניין הטלוויזיה המיתולוגי בירושלים נהרס לאחר 53 שנה

הון

|

01.06.2021

הבוקר, לאחר 53 שנים, נהרס אחד הבניינים המפורסמים בירושלים- בניין הטלוויזיה במתחם רשות השידור, שהפך עם הזמן לסמל בעיר הבירה. בניין רשות השידור הוקם בשנת 1968 ונסגר לפני חמש שנים, עת הוקם תאגיד השידור הישראלי. בשנים האחרונות, עמד המתחם נטוש וכאמור הבוקר החלה הריסתו לטובת בניית aka premium, פרויקט מגורים יוקרתי שתבנה חברת אקה נדל"ן.

צפו: בניין רשות השידור נהרס, זה בניין היוקרה שייבנה במקומו

אייס

|

22.06.21

אחרי 53 שנים נפרדים סופית מפיסת היסטוריה ירושלמית: בניין הטלוויזיה במתחם רשות השידור (לשעבר).  על חורבות הבניין חברת אקה נדל"ן תבנה פרויקט מגורים יוקרתי "ההחלטה להרוס את המבנה ולקדם במקומו פרויקט מגורים היא החלטה של ממשלת ישראל"

“שלם טאואר”: כך הולך ונבנה מגדל היוקרה החרדי

ביזזנט

|

05.12.2018

את תנופת הבניה הזו המתרחשת בלב ירושלים קשה להחמיץ: העוברים והשבים על שפת רחוב יפו פינת רח’ הטורים לצד מסלול רכבת הקלה, לא יכולים להחמיץ את עגורני ענק המתנשאים למלא התורן. גם משאיות בטון הנכנסות ויוצאות בזו אחר זו ממתחם הבניה, ממחישות את הקצב המואץ של בניית מגדל הפאר הירושלמי “שלם טאואר”.

מצוקת הדיור הביאה את הבנייה לגובה גם למגזר החרדי

גלובס

|

30.07.2018

פרויקט מגורים בשם "שלם טאוור" שמקימה חברת אקה נדל"ן בבעלות איש העסקים אליהו קליין, בשכונת רוממה בירושלים, עורר לאחרונה מחאה הרחק מעיני התקשורת. המגדל, בן 14 קומות, מוקם בפינת הרחובות יפו והטורים בירושלים ומשקף חלק מהשינויים המתרחשים בשוק הדיור החרדי בעיר. הפרויקט קיבל היתר בנייה לפני למעלה משנתיים, ושיווק הדירות בו כבר חצה את ה-60% במחירים של 10,000 דולר למ"ר בממוצע. כרגע הפרויקט נמצא בשלב חפירת המרתפים.

עסקה בהיקף של 15 מיליון ש"ח בפרויקט היוקרה 'שלם טאואר'

כיכר

|

28.06.2016

עסקת הענק בעבור רכישה של כ-380 מ"ר בקומה ה-12 במגדל היוקרה האקסקלוסיבי שברחוב יפו (תחנת דלק הטורים לשעבר). מומחי נדל"ן מעריכים: רחוב יפו עומד לעבור מהפך של מגורי יוקרה ולגרור ביקושים גבוהים (נדל"ן, שיווקי)

נגישות